Novinky

Můj báječný život už má doma i Belmondo

Každý rok zakončuju stejně. Dopisem Belmondovi. Ano, tomu francouzskému herci. Jeanu-Paulu Belmondovi. Začala jsem s tím před deseti lety, když jsem se z Paříže přestěhovala zpátky do Čech. A on odepisuje. Každý rok. V lednu. Je to taková moje (naše) hezká tradice.

V prosinci jsem k dopisu tentokrát přibalila i knihu. S tím, že by mi bylo ctí, kdyby se dostala až do Belmondovy knihovny. A představte si: je tam. Fakt. A tak jestli chcete být jako Belmondo, mějte šarm. Mějte styl. Mějte sílu. A v knihovně MBŽ. :)

Ze srdce Katka

belmondo-celek

Šťastné a veselé Vánoce!

Děkujeme vám všem, kdo jste si zakoupili román Katky Etrychové Můj báječný život – ať už pro sebe, nebo ho někdo od vás najde zabalený pod stromečkem. Váš zájem o knihu nás velmi mile překvapil, v předvánočním čase jsme na poštu denně nosili velkou modrou IKEA tašku plnou knížek :)

Autorka věří, že osudy jejích sedmi hrdinek vás rozesmějí a zpestří vám třeba nynější sváteční čas. A kdo si Můj báječný život ještě nestihl pořídit, může tak učinit třeba teď na našem webu. Knížky jsou stále skladem a zaplacené objednávky budeme rozesílat ihned po svátcích.

Tak tedy šťastné a veselé a do příštího roku vám přejeme, ať je váš život opravdu báječný!

Prohlédněte si kresby z knihy!

Děj románu Můj báječný život se točí okolo sedmi hrdinek - Dary, Emy, Máji, Ley, Mii, Ani a vypravěčky. Podobu těmto ženám, které denně řeší nejrůznější životní trable i slasti, dala ilustrátorka Petra Lemonnier. Pokud jste si na našem webu ještě knihu nekoupili, můžete se nyní na Petřiných stránkách podívat na některé z kreseb, jež najdete v knize. A pak si román nezapomeňte objednat :)

Můj báječný život se křtil francouzským vínem

Román Katky Etrychové Můj báječný život má za sebou slavnostní uvedení do svého literárního života. V úterý se ve francouzském Bistru á table dočkal křtu červeným francouzským vínem.

Knihu pokřtila Katka Kotalová, která je jednou z mnoha žen, z jejichž životních historek autorka při psaní svého románu čerpala. „Kačce se povedlo něco neuvěřitelnýho. Z malých životních tragédií napsat jednu velkou, chytrou komedii,“ zdůraznila Katka Kotalová.

Přečíst celý článek

Přijďte na křest knihy Můj báječný život!

Kniha Můj báječný život míří do světa a na cestu bychom ji měli společně pokřtít! Stane se tak 11. prosince 2018 od 18:00 ve francouzském Bistru à table (Mařákova 10, Praha 6 - u stanice metra Hradčanská). Proč zrovna tam? Protože Bistro à table je prostě báječné! A milovnice Francie Katka je tam jako doma!

Knihu nejen pokřtíme, ale předáme také odměny ze Startovače, a pokud vám "Můj báječný život" ještě nezáří v knihovně - nebo vám nepodpírá nohu vyviklaného stolu -, můžete si ho na místě koupit. Drobné francouzské delikatesy zajištěny, stejně jako propiska nabroušená k autogramiádě!

Těšíme se na vás!

Kniha je v tiskárně!

Neuvěřitelné se stalo skutkem! Kniha Můj báječný život na Startovači pokořila téměř 250 % původně požadované částky. V tiskárně v Příbrami už se rodí její finální podoba, do vašich rukou se dostane už zkraje prosince!

Kniha Můj báječný život je na Startovači!

Dva roky Katka poslouchala strasti a slasti ze životů svých kamarádek, až se rozhodla udělat z nich knížku. A tak se zrodil humorně a lehce cynicky pojatý román v mikrokapitolách, který představuje každodenní trable sedmi třicátnic. A jde až na dřeň.

Příběhy o tom, jaké to je, když jste žena, máte na krku věk, který začíná trojkou, manžela, současného milence, bývalého milence, dítě, senilní tchyni, korporaci, šéfa kreténa, zálibu v návštěvách swingers party. A tak podobně.

Knihu si nyní můžete předobjednat na crowdfundingovém portálu Startovač a získat k ní nějaký originální dárek! Kampaň běží do 26. listopadu 2018.

 

7 položek celkem