Ukázka z knihy

Jak nahá Ema probděla noc v poutech a naštvala se na Olivera

„Mám hrozný problémy.“
„Co se stalo?“
„Na parapet mi spadnul mrtvej holub.“

 

***

Ráno jsem se probudila a měla jsem pocit, jako by mě někdo praštil po hlavě pánví. Udělala jsem si kafe. S dvojitou dávkou lógru. Pak jsem otevřela notebook a začala odbavovat první várku pracovních mailů, když tu mi zazvonil telefon. Volala Ema.

„Jsem totálně nasraná!“
„Proč?“
„Přivázal mě ke stolu!“
„No a?“
„No a usnul!“

Ukázalo se, že Oliver byl v noci kreativní. Ostatně skoro jako vždycky, co se týče sexuálních her. Asi kompenzace jeho nudné stereotypní práce za přepážkou v prodejně mobilních telefonů. Servilní specialista se úderem půlnoci měnil v dominantního nadsamce. Plán mu ale tentokrát zhatila nedostatečná sebekontrola. Než se Ema navlékla do erotického prádla, zapnula podvazky a obula kozačky, vyhulil tři džointy. Pouta ještě zvládl, ale po druhém panáku vodky hodil šipku na gauč a usnul. Na čtyři hodiny. Ema má z nuceného ležení na stole zablokovaný záda. A nemůže dát nohy k sobě.

„Idiot. Už s ním nebudu spát! Aspoň ne dneska!“

Odpoledne jsem zaplatila nájem a přesunula se konečně do kanceláře. Tam mě z letargie vytrhnul další telefonát. Dara. Ema a Dara se neznají. Možná je to dobře. Ema a Dara jsou absolutní protiklady. Dara chodí od devítky s Markem. Teda, právě že už nechodí.

„Já nevím, co budu dělat!“
„Co se stalo?“
„On odešel! On mě nemiluje!“
„To ti řekl?“
„Jo!“
„Debil.“
„Utekl za servírkou, co vypadá jak coura z pornofilmu!“

Nepřekvapilo mě to. Dara je skvělá kamarádka, ale děsně slušná milenka. Před dvěma měsíci si u našeho snobského kafe ve Slavii libovala, jak je skvělé, že si s Markem vystačí s jednou polohou. Marek si evidentně nevystačil. Servírku přefiknul ovíněn po zavíračce rovnou v baru na stole.

„To je tak odporný přece! Takhle veřejně!“

Rozhodla jsem se, že budu muset Daru seznámit s nějakým adekvátně neslušným klukem.
Nebo s Emou.

Ema je bisexuálka.

 

kresba2

Zpět do obchodu