Ukázka z knihy

Jak nahá Ema probděla noc v poutech a naštvala se na Olivera

„Mám hrozný problémy.“
„Co se stalo?“
„Na parapet mi spadnul mrtvej holub.“

 

***

Ráno jsem se probudila a měla jsem pocit, jako by mě někdo praštil po hlavě pánví. Udělala jsem si kafe. S dvojitou dávkou lógru. Pak jsem otevřela notebook a začala odbavovat první várku pracovních mailů, když tu mi zazvonil telefon. Volala Ema.

„Jsem totálně nasraná!“
„Proč?“
„Přivázal mě ke stolu!“
„No a?“
„No a usnul!“

Ukázalo se, že Oliver byl v noci kreativní. Ostatně skoro jako vždycky, co se týče sexuálních her. Asi kompenzace jeho nudné stereotypní práce za přepážkou v prodejně mobilních telefonů. Servilní specialista se úderem půlnoci měnil v dominantního nadsamce. Plán mu ale tentokrát zhatila nedostatečná sebekontrola. Než se Ema navlékla do erotického prádla, zapnula podvazky a obula kozačky, vyhulil tři džointy. Pouta ještě zvládl, ale po druhém panáku vodky hodil šipku na gauč a usnul. Na čtyři hodiny. Ema má z nuceného ležení na stole zablokovaný záda. A nemůže dát nohy k sobě.

„Idiot. Už s ním nebudu spát! Aspoň ne dneska!“

Odpoledne jsem zaplatila nájem a přesunula se konečně do kanceláře. Tam mě z letargie vytrhnul další telefonát. Dara. Ema a Dara se neznají. Možná je to dobře. Ema a Dara jsou absolutní protiklady. Dara chodí od devítky s Markem. Teda, právě že už nechodí.

„Já nevím, co budu dělat!“
„Co se stalo?“
„On odešel! On mě nemiluje!“
„To ti řekl?“
„Jo!“
„Debil.“
„Utekl za servírkou, co vypadá jak coura z pornofilmu!“

Nepřekvapilo mě to. Dara je skvělá kamarádka, ale děsně slušná milenka. Před dvěma měsíci si u našeho snobského kafe ve Slavii libovala, jak je skvělé, že si s Markem vystačí s jednou polohou. Marek si evidentně nevystačil. Servírku přefiknul ovíněn po zavíračce rovnou v baru na stole.

„To je tak odporný přece! Takhle veřejně!“

Rozhodla jsem se, že budu muset Daru seznámit s nějakým adekvátně neslušným klukem.
Nebo s Emou.

Ema je bisexuálka.

 

kresba2

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení